800 311 113 |

Bujný dekolt bez plastiky? Recept na zvětšení prsou bez operace!

Příroda nebývá ke všem úplně spravedlivá. Ženy s malým poprsím touží po větším a ženy s příliš velkými ňadry by si přály menší. Způsobů, jak dosáhnout vysněného poprsí aneb na jak na větší poprsí, je mnoho, ale každý s sebou nese určitá pro a proti.

Operace prsou – rizika, která byste měla zvážit

Nejčastěji se nespokojené ženy obrací o pomoc k plastickým chirurgům. Operaci zvětšení poprsí neboli tzv. augmentaci považují za nejrychlejší a nejúčinnější řešení. Opak však bývá často pravdou. Pomineme-li rizika spojená s operací prsou i operací obecně (anestezie, sraženiny krve, riziko zástavy srdce apod.), následná rekonvalescence je poměrně dlouhá a velmi bolestivá.

Omezení po plastice prsou První dny a týdny se bez cizí pomoci a analgetik neobejdete. Jizvy po plastice prsou potřebují svůj čas. Musíte spát jen na zádech a vyhýbat se fyzické zátěži a úkonům, při kterých zapojujete prsní svaly. Na sport musíte na několik měsíců zapomenout a navždy se rozloučit se spaním na břiše, které může prsní implantáty poškodit. Prsa navíc bývají oteklá a může trvat 6 až 9 měsíců, než se implantáty usadí a ňadra budou souměrná. Takže si na vysněný dekolt musíte docela dlouho počkat.

Plastika prsu – cena

Běžným jevem, který přetrvává až 3 měsíce po operaci, je nafouklé břicho po anestézii. Mohou se ale objevit i závažné komplikace. Velmi často dochází ke krvácení do rány, k infekci kolem implantátů a k poruše hojení ran. Neméně časté je samovolné otočení implantátů. Ojediněle může dojít i k prosakování implantátů do lymfatických uzlin, či dokonce k jejich prasknutí.

Existují i rizika, o kterých se moc nemluví. Po zvětšení prsou mohou mít ženy po porodu problémy s kojením, jelikož implantát může poškodit mlékovod. Mohou se také objevit problémy s citlivostí prsou a bradavek a ženy se zvětšeným poprsím bývají náchylnější k rakovině prsou.

Pokud už se k tomuto kroku rozhodnete, počítejte s tím, že za zvětšení prsou zaplatíte od 60 do 100 tisíc. Navíc po 10–15 letech musíte na pravidelnou výměnu implantátů a celé kolečko s operací prsou a rekonvalescencí si zopakujete. Znovu zaplatíte pořádný balík peněz a věřte, že méně to určitě nebude.

Jak si zvětšit poprsí bez plastiky?

1. Cvičení na prsní svaly – doma v klidu

Existují však způsoby, při kterých pod kudlu na cestě za vysněným dekoltem nemusíte. Třeba cviky na větší poprsí. Posilování prsních svalů může zpevnit a opticky zvětšit váš hrudník. Nejlepší jsou kliky nebo cviky na prsa s činkami.

2. Recept na zvětšení prsou aneb jak podpořit růst prsou

K plnějším ňadrům vám může pomoci, když do svého jídelníčku zařadíte potraviny, které obsahují fytoestrogen. Ten se nachází v oříšcích, bílém a červeném vínu, černém a zeleném čaji, zelenině (řepa, mrkev, okurky), ovoci (broskve, jahody, maliny, jablka) a v mnoha dalších potravinách.

3. Další možností jsou doplňky stravy na zvětšení prsou

Je sice pravda, že doplňky stravy na zvětšení prsou z vašich dvojek neudělají pětky, ale o jednu až dvě velikosti vaše ňadra zaručeně zvětší. Výsledek však bude mnohem přirozenější. Navíc je to levnější a bezpečnější řešení než plastická operace. Plnější dekolt zaznamenáte už po pár týdnech a nemusíte se bát žádných nežádoucích účinků, jelikož většina produktů je na přírodní bázi. Stálicí na trhu je NadraIN FORTE. Silnější a účinnější složení přípravku obsahuje olej ze semen lnu setého, který podporuje zdraví a normální funkci prsou. Dále obsažený pupalkový olej přispívá k udržení hladké, pružné, hydratované kůže prsou a dekoltu. NadraIN FORTE působí také proti menopauzálnímu ochabnutí a zmenšení prsou a omezuje nadměrné ukládání tukové tkáně v poprsí.

Vyzkoušejte NadraIN FORTE! AKCE 3+1 zdarma

Doplňky stravy na zvětšení prsou jsou tak ideální volbou, pokud nechcete podstupovat rizika spojená s plastickou operací. Díky jedné tobolce NadraIN FORTE denně můžete přivítat teplé dny s bujným dekoltem, který vám zajistí obdiv celého okolí. Využijte akce NadraIN FORTE 3 + 1 zdarma. Jaké plavky koupit, aby zvýraznily prsa a ženskost?

Věrnostní program