800 311 113 |

Otázky a odpovědi

Otázka č. 1: Jak dlouho mohu NadraIN FORTE užívat?

Přírodní přípravek NadraIN FORTE je určen k dlouhodobému užívání. Pro dosažení očekávaného účinku je vhodné přípravek užívat v doporučené denní dávce minimálně po dobu 2-3 měsíců. Účinek bude přetrvávat asi 3-4 týdny po vysazení. Užívání přípravku je tedy možné po 2-3měsíčním užívání asi na 1 měsíc přerušit.

Otázka č. 2: Mohu užívat NadraIN FORTE po ukončení těhotenství a kojení?

V období těhotenství a kojení se užívání přípravků NadraIN FORTE z důvodů nedostatečných zkušeností nedoporučuje. Některé přírodní látky přípravku mohou přecházet do mateřského mléka. Pokud dospělá žena ve fertilním věku není těhotná a nekojí, může přípravek NadraIN FORTE užívat.

Otázka č. 3: Jak NadraIN FORTE funguje?

Silnější a účinnější složení přípravku NadraIN FORTE obsahuje přírodní látky (izoflavony, flavony, lignany, fytoekdysteroidy, esencialní mastné kyseliny), které šetrnými a bezpečnými mechanismy modulují účinky přirozených ženských hormonů a metabolismus ženského organizmu. Příznivě tak ovlivňují zdraví a krásu ženských prsou, udržují tělesný komfort a harmonii ženského těla.

Otázka č. 4: Mohu se tabletkami na větší prsa předávkovat?

Doporučené denní dávky obsažených rostlinných látek jsou velmi dobře tolerovány a nebyl u nich doposud pozorován výskyt závažných nežádoucích účinků. Úmyslné svévolné zvýšení denní doporučené dávky přípravku nepovede k zesílení nebo urychlení očekávaného vlivu na prsní tkáň. Několikanásobně vyšší denní dávky by při dlouhodobém užívání mohly způsobit poruchy trávení a funkcí trávicího traktu.

Otázka č. 5: Od kolika let je možné užívat NadraIN FORTE?

Přípravek není určen pro děti, dospívající dívky, těhotné a kojící ženy. Za rozumné se považuje doplňkové užívání u dospělých žen, výraznější účinky lze očekávat u žen po 40 roku života.

Otázka č. 6: Jak rychle účinkuje NadraIN FORTE?

Některé ženy mohou očekávaný účinek na poprsí pozorovat i po měsíčním užívání. U většiny žen je však nutné minimálně 2-3měsíční užívání.

Otázka č. 7: Jak se NadraIN FORTE užívá?

Pro dosažení uspokojivého účinku se doporučuje užívat po dobu 2-3 měsíců 1 tobolku denně. Pro zmírnění premenstruační bolestivosti prsou krátkodobě užívat 2 tobolky denně.

Otázka č. 8: Má produkt NadraIN FORTE nějaké vedlejší účinky?

Přípravek NadraIN FORTE nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky. Naopak má další příznivé účinky na ženský organismus, zejména zmírňuje cyklickou premenstruační bolestivost prsou, příznivě ovlivňuje sexuální zdraví a plodnost ženy, zmírňuje menopauzální potíže.

Otázka č. 9: Můžu užívat produkt NadraIN FORTE společně s antikoncepcí?

Pokud má žena zdravá játra, pokud není činnost jater omezena, může v doporučené denní dávce přípravek NadraIN FORTE současně s antikoncepcí užívat. V případě onemocnění nebo nedostatečnosti jater se současné užívání s antikoncepčními léky nedoporučuje, protože účinné složky přípravku NadraIN FORTE jsou metabolizovány převážně v játrech a nedostatečně fungující játra by tak významně zatěžovaly.