800 311 113 |

Vrácení zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 

V případě vrácení zboží je možné odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zásilky, a to bez udání důvodu.

K uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy je potřeba oznámit Vaše rozhodnutí prostřednictvím jednoznačného prohlášení, např.

 

  1. e-mailem na adresu info@nadrain.cz nebo
  2. písemně na adresu

NadraIn
Oderská 2
749 01  Vítkov

Vezměte, prosím, na vědomí, že nejste oprávněni odstoupit od kupní smlouvy ve vztahu k balenému zboží, které bylo po dodávce rozbaleno a které není způsobilé k vrácení z hygienických důvodů.

Zboží je potřeba vrátit v původním neporušeném obalu. Zboží by nemělo nést známky použití, mělo by být nepoškozené a kompletní. Kupující je odpovědný za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti.

Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, kupující je povinen spolu s vráceným zbožím vrátit i s ním související poskytnutý dárek.

Zboží je potřeba odeslat nejpozději 14 dnů ode dne, kdy jste nám oznámili, že odstupujete od kupní smlouvy.

V případě odstoupení od smlouvy se peníze vrací bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy bylo prodávajícímu doručeno oznámení o odstoupení od smlouvy. Navrácení plateb bude provedeno převodem na kupujícím potvrzené číslo bankovního účtu.