800 311 113 |

Které vitaminy na růst prsou zabírají?

Pokud budete hledat vitaminy na růst prsou, najdete doporučení konzumovat ve větší míře určité druhy ovoce a zeleniny. Vitaminy a minerály v ovoci obsažené totiž regulují hladinu testosteronu v těle. Ten růst prsou brzdí. Je však nutné zdůraznit, že zde mají vitaminy pouze funkci podpůrnou. Třeba vitamin A pomáhá vyživovat pleť a vitamin C udržuje pokožku pevnou a pružnou.

Co je tedy vhodné jíst pro větší poprsí?

Mezi ovoce, které podpoří růst prsou, můžeme zařadit např. třešně či granátové jablko. Fytoestrogeny jsou přírodní rostlinné náhrady hormonu estrogenu, který je zodpovědný za růst prsou. Najdete je např. v sóji či ve fenyklu. Je ovšem vhodné, aby potraviny na zpevnění poprsí obsahovaly také nenasycené tuky. Ty se nacházejí třeba v oleji ze semen lnu či v olivovém oleji.

Zda se ovšem po konzumaci těchto potravin kýžený účinek dostaví, vám nikdo nezaručí. Proto raději vybírejte takové přípravky na zpevnění poprsí, kde je výsledek opravdu vidět. Sáhněte po prověřeném přírodním výrobku NadraIN FORTE, který neobsahuje žádné hormony a jehož uživatelky potvrzují účinek.

NadraIN FORTE – to je krásné a plné poprsí 

Ve složení tohoto doplňku stravy mimo jiné naleznete izoflavony a flavony světlice, sóje a chmele. Ty se postarají o zvětšení objemu prsou. Esenciální mastné kyseliny z granátového jablka a pupalky zajistí hladkou a pružnou kůži poprsí. Len setý zase podporuje účinky přirozených ženských hormonů a má vliv na metabolismus ženského organismu. Díky pravidelnému užívání tohoto přípravku budou vaše prsa větší, pevnější a zároveň budou vypadat přirozeně.

NadraIN FORTE cena