800 311 113 |

Úprava tvaru a velikosti prsou pomocí spodního prádla

Tvar prsou upravujeme především spodním prádlem. Leckterá podprsenka dokáže s naším dekoltem zázraky. Důležité však je zvolit správnou velikost podprsenky, velký objem se sám nedostaví. Špatnou volbu mohou odnést nejen naše prsy, ale také záda a celkový pocit nepohody.

Jak vybrat podprsenky pro větší objem?

Obvod podprsenky zvolte o 5–10 cm menší než obvod těla pod prsy, který si naměříte. Je to z toho důvodu, že každé prádlo je elastické a je také potřeba počítat s postupným povolením.

Na zádech by se vám podprsenka neměla zvedat. Zadní část podprsenky se zapínáním musí tvořit pravý úhel s lokty a být uprostřed zad. Podprsenka by se neměla zvedat, ani když zvednete ruce či se předkloníte. I podprsenky pro větší objem prsou by měly sedět při jakémkoli pohybu.

Ramínka nejsou pro držení podprsenky rozhodující, jsou jen doplněním. Proto by se v žádném případě neměla zařezávat. Lem košíčku by měl neznatelně navazovat na prso. Mnoho žen volí košíček menší v naději, že si tak prsa pozvednou a vytváří efekt sexy prsou.

Často si tak vytváří uprostřed prsou rýhu, která se velmi nehezky rýsuje pod těsným oblečením a dělá efekt dvojitého prsu. Stejně jako zadní část ani košíček se nesmí posunout hlavně při zvednutí prsou. Nikdo si přeci nechce upravovat podprsenku po každém pohybu. Pokud se vám košíček při zvednutí rukou zvedá, máte nesprávný tvar či velikost podprsenky.

 

Jak přírodně zvětšit prsa?